Kontaktuj mě a financování i DARY

Napiš

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Napiš, navrhni politický cíl nebo rovnou navrhni schůzku

Se svýma fanouškama se rád potkávám! Staň se dobrovolníkem (-cí) v kampani za lepší zítřky! V souvislosti s podporou zastoupení většího množství bobrů v Evropě, příjímáme členky do hnutí, zejména ve věku 22-25 let. Taky si laskavě uvědom, že jsme super catch-all party - což znamená, že mi pošleš v rámci tzv.P2P demokracie svůj návrh politickýho cíle a já ho (po projednání) zařadím do programu. To je viď! Jestli je to moc složité, vysvětlím ti to, nebo to prostě ignoruj...

Tvůj nejvíc osobní kandidát

Praha, Hlavní město Praha, Czech Republic

image1

Financování hnutí TUJKA a celý týhle srandy dle zákona

image2

zvláštní transparentní účet na DARY A PŘÍSPĚVKY č.ú. 2901604345 /2010

volební účet do eurovoleb 2019 NEPOSÍLAT DARY č.ú. 2101606561 / 2010

provozní účet na ostatní příjmy a výdaje č.ú. 2401600153/2010

informace pro štouraly, bisku a big brothera

odkaz teprve bude,zatím stačí mi zavolat a domluvíme se na kompru nebo čem chceš

POZORNĚ ČTI !!! Chceš poslat dar na zvláštní účet? (označený DARY)

 Zasílat peněžní prostředky v hodnotě více jak 1000Kč ve prospěch transparentního účtu Hnutí TVŮJ KANDIDÁT (TUJKA) je možné JEN na základě darovací smlouvy uzavřené v písemné formě. VYŽÁDEJ SI JÍ EMAILEM NA TVUJKANDIDAT@GMAIL.COM
Při platbě ve prospěch zvláštního transparentního účtu Hnutí TVŮJ KANDIDÁT, prosím, vždycky uvádějte slovo „DAR“, jméno, příjmení, obec trvalého bydliště.
Za všechny tvoje a vaše případné dary a příspěvky velký dííííííííííííky!    Ještě jednou DÍK. DYCKYČESKO!

Povinné super informace dle relevantního zákona

image3

O co se jedná dle zákona

 Nejpozději 3 dny přede dnem voleb musí být známy všechny osoby, které ve  prospěch kandidující politické strany, politického hnutí, koalice nebo  jejich kandidáta uhradily nebo se zavázaly uhradit výdaje na volební  kampaň, poskytly peněžitý dar nebo bezúplatné plnění. O těchto osobách  se zveřejní na internetových stránkách kandidující politické strany,  politického hnutí nebo koalice údaje stanovené v § 59b odst. 3. 

And here we go! Pro neznalé v češtině - a tady to máš! Za nedodržení lhůty o pár hodin se dostává pokuta jak sviňa...

Jestli víš, co je PDFko, tak si ho tu stáhni, jestli ne, vydrž, dám ti screenshot, v jednom souboru jsou peněžité dary a v druhým bezúplatné plnění. Jo a kémo, v životě není nic zadarmo...

Zpráva o financování volební kampaně do voleb do evropského parlamentu konaných 24.-25.2019 (ke stažení pdf)

Co je ještě absurdní a z čeho už se nedá dělat PRDEL? Knihovna Václava Havla vyhlašuje soutěž pro studenty středních škol: cenu o nejlepší esej. (2011) ..a pak, že dělat si srandu nejde.

 

 Veřejný humor je odborná kritika veřejného života. Informace o hnutí TVŮJ KANDIDÁT (TUJKA). Určeno těm chytřejším, kteří ovšem tak chytří nakonec nejsou.

Hnutí je tu proto, aby každému občanovi vydobylo to, co si od společnosti zaslouží.  Tedy více piva, sexu a dotací! Hnutí vzniklo jako iniciativa neangažovaných občanů, kteří jsou spojeni s politikou. Politické cíle hnutí se mohou zdát absurdní a legrační a to taky jsou i nejsou.  Jde o to tak upozornit na vážné problémy, které společnost i Unie má (anebo taky nemá). Třeba, že nedotuje pivo a sex.  Jsme nováčci a řídíme se tím, co nám lidé řekli při kontaktní kampani, když jsme sbírali podpisy na vznik hnutí. Chceme zmonitorovat Unii a podívat se na zoubek fungování rozhodovacích mechanismů EU. 

EU je složitá, nedosažitelná, nepružná a odosobněná, leckdy má patent na rozum a poučuje nás, místo aby řešila. Český volič ale před EU neutíká!

image4